d.portal redakční systém?


Aktuálně

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek

Zúčastnili jsme se konference ISSS

Společnost DATRON, a.s. se letos zúčastnila již XI. Ročníku konference ISSS v Hradci Králové

…celý článek

Jednoduše a elektronicky na úřad - Integrace formulářů životních situací

Společnosti DATRON, a.s. a Software602 a.s. navázali užší spolupráci v oblasti portálových řešení pro veřejnou správu. 

…celý článek

Nové weby pro veřejnou správu - Portál Úředníka a Portál Občana

Společnost DATRON, a.s. připravila nové prezentační weby pro svoje nová aplikační řešení využívající software d.portal.

…celý článek


Redakční systém d.portal

d.portal je aplikační software určený pro tvorbu a provozování webových portálů. Nemusí představovat jen klasický web nebo redakční systém, ale může se stát systémem, který velmi jednoduchou formou integruje informace a přístupy k dalším aplikacím, může být i sjednocující platformou pro autentikaci. Vzhled a obsah výsledného webového portálu už nebude záviset na programátorech, ale na Vás.

d.portal se k Vašim zaměstnancům chová jako desktop nebo také "Webtop" a  pomůže vám integrovat jejich pracovní prostředí. Uživatelům nabídne na jednom místě jejich firemní zprávy, odkazy na interní nebo obecně používané aplikace, odkazy na složky a dokumenty, pomoc a podporu v nesnázích a jiné potřebné informace.

 

Zaměstnanci mohou přistupovat k potřebným informacím organizace z libovolného prohlížeče i z různých koncových zařízení.

Můžete také vytvořit přizpůsobený webový portál pro skupinu svých obchodních partnerů, například portál pro dodavatele, který zobrazuje úroveň vašich zásob, nebo portál pro zákazníky, který nabízí firemní zprávy, informace o produktech a přístup k firemnímu telefonnímu seznamu.

Obsah těchto personalizovaných portálů může pocházet z libovolného datového zdroje - z informačního systému organizace, extranetu nebo z veřejného Internetu.