d.portal redakční systém?


Aktuálně

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek

Zúčastnili jsme se konference ISSS

Společnost DATRON, a.s. se letos zúčastnila již XI. Ročníku konference ISSS v Hradci Králové

…celý článek

Jednoduše a elektronicky na úřad - Integrace formulářů životních situací

Společnosti DATRON, a.s. a Software602 a.s. navázali užší spolupráci v oblasti portálových řešení pro veřejnou správu. 

…celý článek

Nové weby pro veřejnou správu - Portál Úředníka a Portál Občana

Společnost DATRON, a.s. připravila nové prezentační weby pro svoje nová aplikační řešení využívající software d.portal.

…celý článek


Firemní intranet

Potřebujete mít důležité informace vždy na dosah ruky a ve správný čas? Chcete rychle sdílet know-how, zefektivnit administrativu a ušetřit spoustu času?

Nezbytným předpokladem pro optimální zabezpečení chodu firmy je přístup k informacím a jejich koloběh mezi odpovědnými pracovníky. Každý pracovník by proto měl mít jednoduchou možnost dozvědět se vše, co potřebuje pro svou práci. Efektivním a jednoduchým řešením je z tohoto pohledu zavedení intranetu ve Vaší firmě.

Firemní intranet je takřka neomezeným zdrojem vnitropodnikových informací, ale byl by zcela bezúčelný, kdyby z něj údaje nebyly čerpány. Intranet samotný musí k uživatele k návštěvě lákat.

Publikace informací

Intranet pro firmu představuje webové stránky, které si můžete sami upravovat, doplňovat, třídit. Každý vedoucí se stará o svou svěřenou část intranetu a jednotlivým zaměstnancům přiděluje práva k prohlížení a publikování do vybraných rubrik.

Interní komunikace

Zveřejnění dat na intranetu přináší efektivní  a rychlou interní komunikaci. Nic se neztratí, vše je aktualizováno a snadno se vyhledává. Zefektivněte klasické způsoby publikování informací, jakou jsou zápisy z porad, oběžníky, směrnice apod. Už žádné „papírování“!

Vše na jednom místě

Intranet integruje všechny důležité informace, kontakty, formuláře, interní předpisy, popis firemních procesů a další know-how na jedno místo. Umožňuje pohodlný přístup k firemním manuálům, návodům, pravidlům, vzorovým dokumentům pro obchodníky, seznamům atd. Všechny informace a materiály, které potřebují jednotliví zaměstnanci pro svoji práci, se takto mohou shromažďovat na intranetu.