d.portal redakční systém?


Aktuálně

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek

Zúčastnili jsme se konference ISSS

Společnost DATRON, a.s. se letos zúčastnila již XI. Ročníku konference ISSS v Hradci Králové

…celý článek

Jednoduše a elektronicky na úřad - Integrace formulářů životních situací

Společnosti DATRON, a.s. a Software602 a.s. navázali užší spolupráci v oblasti portálových řešení pro veřejnou správu. 

…celý článek

Nové weby pro veřejnou správu - Portál Úředníka a Portál Občana

Společnost DATRON, a.s. připravila nové prezentační weby pro svoje nová aplikační řešení využívající software d.portal.

…celý článek


Firemní web (multiweb)

Webové stránky jsou v současné době vizitkou každé moderní organizace. Dobře víme, jak jejich kvalita ovlivňuje rozhodování zákazníků. Proto nabízíme tvorbu www stránek, které zvýší úroveň Vaší prezentace na Internetu a zaujmou požadovanou cílovou skupinu. Vysoký důraz přitom klademe jak na estetickou hodnotu, tak na perfektní technickou kvalitu.

Dbáme na jedinečný přístup k jednotlivým klientům a pracujeme s ohledem na všechny jejich požadavky a potřeby. Poskytujeme služby z širokého portfolia, od jednotlivých produktů, až po kompletní zpracování webových prezentací.

Náš kvalitní redakční systém (součást software d.portal) umožní i počítačovým laikům jednoduchou aktualizaci stránek, přidávání nového obsahu i úpravu struktury.

Kromě tvorby internetových stránek a jiných webových aplikací zajišťujeme také jejich následnou správu a provoz. V rámci správy webu nabízíme úpravy, konzultace, hosting, podporu a další.

Máme zkušenosti s tvorbou www stránek pro různé organizace.